+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

SYSTÉM POČÍTÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ
MINILOGGER

Sledujte nárůst a pokles zákazníků v různých časech a optimalizujte si náklady na provoz.

PFM MiniLogger

PFM MiniLogger je vícekanálový systém počítání zákazníků, který byl navržen jako plně integrovaná jednotka pro sbírání dat/počítání zákazníků. Systém poskytuje zázemí pro počítání procházejících osob v jediném nebo dvojitém vchodu. Tyto informace jsou sbírány v reálném čase a automaticky přenášeny do systémového úložiště EPOS nebo přes síť pro další analýzu.

PFM MiniLogger může být použit v kombinaci s horizontálním infračerveným světelným senzorem. Jednotka rozeznává směr chůze osob, díky čemuž je možné určit nejen denní maximum, ale také intenzitu příchodu a odchodu zákazníků za určité časové období (doporučeno 30 min.).

MiniLogger MiniLogger MiniLogger Systém počítání zákazníků

Komunikační a prezentační program MiniConnect shromažďuje údaje a ukládá je v PFM MiniLogger a poté je převádí do EPOS, PC nebo síťově přes modem, nullmodem nebo TCP/IP LAN připojení. Tento program je instalován na lokálním nebo centrálním PC, které je možné připojit k PFM MiniLogger.

MiniConnect MiniConnect je možné spustit ručně nebo pomocí Správce úloh systému Windows a ukládat data na pevný disk v počítači. Další možností je zasílat data e-mailem na předem definované adresy použitím lokálního SMTP serveru.
(Poznámka: tato možnost není k dispozici s telefonickým připojením.)

 

PDF ke stažení

PFM MiniLogger počítání zákazníků
Model
Manuál RF - montážní návod

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz