luxury rolex day date m128349rbr 0001 36mm de los hombres automtico allows moment in time different and in addition impressive.parmigiani fleurier replica kalpa automatic mens pfc124 0000300 b00102 leather strap watches and you will understand it!

Technologie Veesion
Domů
Zlodej_3

Veesion

Veesion je systém proti krádežím a na detekci podezřelého chování. Je určený pro supermarkety, lekárny i logistická centra a průmyslové objekty. Vývojáři a výzkumníci v oblasti umělé inteligence několik měsíců "trénovali" algoritmus Veesion na milionech příkladů podezřelých gest. Tento software je nyní schopen odhalit krádeže i podezřelé chování, ke kterým dochází před kamerami.

Proces učení umělé inteligence navíc stále pokračuje a umožňuje tuto technologii stále více zefektivňovat a nakonec dosáhnout 99% míry detekce.

jaké výhody přináší tato AI technologie

M6-veesion

UMĚLÁ INTELIGENCE

Veesion je první umělá inteligence rozpoznávání gest, jejímž cílem je bojovat proti krádežím.
Do vašeho systému ochrany přinášíme to nejlepší z umělé inteligence aniž byste se museli bát o soukromí svých zaměstnanců nebo zákazníků.

REÁLNÝ ČAS

Výše krádeží a úbytků v retailové síti se odhaduje až na 3 % obratu. Tradiční kamerový systém s pracovníkem ostrahy je schopný odhalit maximálně 5% těchto krádeží. Veesion pracuje 24/7, bez přestávek a využívá všech výhod umělé inteligence, aby maximalizoval vaše výdělky.

V ČÍSLECH...

Společnost Veesion vybavuje více než 1800 zákazníků ve všech odvětvích a více než 20 zemích.

1 ze 2 krádeží je spáchána stálým zákazníkem. Veesion pomáhá eliminovat opakované krádeže.

89

BEZPEČNOST NADEVŠE

Technologie Veesion analyzuje pouze gesta, ne lidi.

11

JIŽ BRZY!

Technologie Veesion se prozatím zaměřuje na detekci gest spojených s krádežemi v obchodech. Brzy však budeme schopni detekovat podvody i u tradičních nebo automatických pokladen.

JASNÝ DŮKAZ

Jakmile přijde upozornění na telefon nebo tablet, může ostraha zloděje zastavit dříve, než uteče. Videozáznam s upozorněním pak může použít jako důkazní materiál a předložit podezřelému důkaz o jeho jednání.

13

BUDOUCNOST BEZPEČNOSTI

Mezi zákazníky patří například společnosti Centra, Budgens a 7-Eleven, které uvádějí, že pomáhá snižovat ztráty v průměru o 60 %.

6
99
9

Jsme tu pro vás, abychom ochránili vaše podnikání

132