+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČENÍ DOMU

Nepodceňujte zabezpečení svého vlastního domova. Jedná se o bezpečnost vašeho majetku a především vás samotných a vašich blízkých.

Rodinne_domy

Účinné bezpečnostní řešení pro rodinné domy a byty

Přestože základem bezpečnostní ochrany každého bytu nebo domu je mechanické zabezpečení, doporučujeme váš domov zajistit i ochranou elektronickou. Mechanické zabezpečení zahrnuje především ochranu dveří a oken. Vstupní dveře jsou totiž stále nejčastějším místem vstupu zlodějů. Bezpečnostní kování, zámky, řetízky ba i celé dveře často zloděje neodradí, ale jen zpomalí.

Naproti tomu elektronické zabezpečení domu zajišťuje skutečně aktivní ochranu. V případě vniknutí do hlídaného objektu jsou vyslány příslušné signály na určená místa potažmo zařízení. Objekt může být střežen pomocí různých zařízení, které vytvoří kompletní bezpečnostní systém. Díky flexibilitě těchto systémů nezáleží na velikosti objektu, počtu místností či vstupů.

Možnosti elektronického zabezpečení domu

Elektronické zabezpečení reaguje na různé podněty. Z těch hlavních jmenujme otevření dveří či oken, poškození části systému, rozbití skleněných výplní, pohyb. Výsledkem může být zvukový alarm, který často zloděje vyděsí.

Výhodou je také možnost ovládání na dálku a to i za pomocí mobilního telefonu. Pokud je signalizován poplach, jste o tom ihned informováni pomocí SMS a současně je přivolána i zásahová služba. V případě mylného spuštění alarmu, můžete poplach zrušit.

Další možností je sledovací, záznamové zařízení - tedy kamerový systém. 

Vhodné pro zabezpeční rodinných domů

  • detektory tříštění skla
  • detektory pohybu
  • kamerové IP nebo analogové systémy
  • detektory otevření dveří a oken

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz