+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČENÍ DOMU

Nepodceňujte zabezpečení svého vlastního domova. Jedná se o bezpečnost vašeho majetku a především vás a vašich blízkých.

Rodinne_domy

Účinné bezpečnostní řešení pro rodinné domy a byty

Přestože základem bezpečnostní ochrany každého bytu nebo domu je mechanické zabezpečení, doporučujeme váš domov zajistit i ochranou elektronickou. Mechanické zabezpečení zahrnuje především ochranu dveří a oken. Vstupní dveře jsou totiž stále nejčastějším místem vstupu zlodějů. Bezpečnostní kování, zámky, řetízky ba i celé dveře často zloděje neodradí, ale jen zpomalí.

Naproti tomu elektronické zabezpečení domu zajišťuje skutečně aktivní ochranu. V případě vniknutí do hlídaného objektu jsou vyslány příslušné signály na určená místa potažmo zařízení. Objekt může být střežen pomocí různých zařízení, které vytvoří kompletní bezpečnostní systém. Díky flexibilitě těchto systémů nezáleží na velikosti objektu, počtu místností či vstupů.

Vhodné pro zabezpeční rodinných domů

Kamerový systém

Jedním ze základních opatření je určitě kamerový systém. Značka HIKVISION je jedním z předních výrobců a dodavatelů kamerových systému na světě. Vyznačují se především kvalitou na vysoké úrovni. A proč pořídit kamerový systém?

• Monitoring celého prostoru
• Absolutní přehled
• Snížení rizika krádeže
• Prevence vandalismu
• Záznam pro policii či pojišťovnu v případě trestného činu
 

Zabezpečovací systém Ajax

 

Ajax představuje bezdrátový zabezpečovací systém nové generace. Poskytuje ochanu proti: vloupání, požáru, zaplavení, intoxikaci oxidem uhelnatým a dalšímu. Díky mobilní aplikaci je jeho ovládání velmi snadné a přehledné. Navíc má skvělý design!
 
 

Přístupový systém

 
Přístupové systémy jsou určeny k elektronické kontrole a evidenci vstupů do vašeho domu. Splňují současné požadavky na bezpečnost majetku a stále zvyšující se nároky na bezpečnost dat. Nabízí také komfortní, uživatelsky jednoduché a přehledné ovládání. Máte tedy naprostý přehled kdo a kdy vstoupil do vašeho domu!
 

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz