+ 420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Připojte se k nám  insta

RF antény pro ochranu zboží

Nabízíme různé varianty RF antén firmy Nedap. Brány lze doplnit o reklamní sdělení a další užitečné funkce.

Detekční antény spolu s bezpečnostními etiketami nabízejí moderní způsob ochrany zboží. Detekční antény se umísťují do vstupního prostoru, tak aby každý zákazník musel projít skrz. Tím je zajištěna plná kontrola všech zákazníků opouštějících prodejnu. Projde-li přes tento prostor neodkódované a nedeaktivované zboží, antény spustí poplach. Detekční antény jsou již neodmyslitelnou součástí každého obchodu, protože efektivně chrání před odcizením zboží. 

iSense Lumen RF/RFID Hybrid

Bránu lze použít na více místech v obchodě. Lze jej umístit na místo pro příjem zboží, kde sledujete položky, které dorazí do obchodu. Mezi skladovou místností a prodejnou pro přehled, které položky byly přesunuty. A samozřejmě u vchodu a východu zákazníka.

 

iSense Lumen 33 Plexiglass

Dozorová anténa snadno zapadá do designu mnoha obchodů díky kombinaci těla z plexiskla a kovu. Transparentní design činí z antény nenápadný prvek ve vchodu do obchodu. V případě poplachu jsou zesíleny světelné efekty. Dalšími funkcemi jsou senzory pro počítání zákazníků či detekce kovu.

iSense RF

Společnost Nedap nabízí antény RF EAS s integrovanými reklamními panely a integrovanými doplňkovými funkcemi, jako je počítání zákazníků a detekce kovů. Vysoce výkonné systémy RF EAS jsou vybaveny technologií OID (Patented Orientation Independent Detection) pro bezprecedentní výkon detekce a detekci značek EAS v jakékoli možné orientaci.

 

Deaktivační RF antény

Deaktivační RF antény nebo-li deaktivátory RF slouží pro účinnou deaktivaci elektronického zabezpečení zboží lepícími RF etiketami. Deaktivátory jsou instalovány v prostoru pokladny, zpravidla jsou umístěny do stolu. RF etikety, které neprojdou přes deaktivátor budou při východu z prodejny zaznamenány detekčními RF anténami, které spustí poplach.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz