+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY PRO PRŮMYSL

Průmyslové objekty zabezpečujeme pomocí moderních technologií. Podle charakteru objektu a možných hrozeb vybíráme kombinaci zabezpečení. Zpravidla se jedná o bezdrátové zabezpečení a vhodně umístěný kamerový systém.

Industry

Střežení plotů a vjezdových vrat

Zajišťujeme pomocí RFID bezdrátového Varya perimetru. Systém měří mechanickou kvalitu plotu, kontroluje případné naklonění či prostříhání plotu nebo poškození plotového dílce. Instalace je snadná a údržba minimální. Baterie vydrží až 8 let a lze je jednoduše vyměnit.

Předmětová ochrana pomocí Anarya Alarm

Slouží ke střežení materiálu, automobilů, stavebních strojů, uměleckých děl a dalšího zboží. Systém lze ovládat pomocí mobilního telefonu nebo pageru.

Lze využít také pro sledování obchůzkové činnosti hlídačů. Systém automaticky zaznamenává data, která jsou k dispozici on-line. Díky tomu máte vše pod kontrolou v podstatě odkukoli a hned.

Monitoring osob

Pro monitoring osob používáme osobní tagy se zabudovanými senzory. Snadno tak zjistíte polohu člověka – ležící osoba, nehybnost. Systém lze napojit na dispečink záchranné služby a funguje on-line. Data dohledáte i zpětně.

Kamerový systém

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz