+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Invue

InVue je globální technologická společnost, která poskytuje inovativní řešení v oblasti merchandisingu, softwaru a zabezpečení. Jejich výrobky chrání maloobchodní zboží a dělají z nákupu zážitek.

Zvýšení prodeje, snížení krádeže, zvýšení zisku!

OneKEY

Bezpečnostní řešení na principu jednoho InVue klíče, který je zabezpečený a chráněný. Ve spojení s InVue Access Manager vám umožňuje přiřadit a spravovat oddělení v obchodě, ke kterým mají vaši spolupracovníci přístup a sledovat jejich použití, čímž snížíte riziko krádeže. 

OneKEY poskytuje vyšší zabezpečení, lepší prezentaci produktů, důkladnou analýzu a zodpovědnost zaměstnanců.

Prezentace zboží

Prezentační a bezpečnostní řešení pro telefony, tablety, notebooky, fotoaparáty, elektronické příslušenství a další.

Závěsné zboží

Zabezpečte své zboží, které je častým terčem odcizení, jako jsou například baterie, inkoust do tiskárny či telefonní příslušenství.

Balené zboží

Poskytuje vynikající ochranu pro hodnotné krabicové či měkké zboží. Navrženo pro snadné použití a širokou škálu aplikací.

Skříně a zásuvky

Samozamykací technologie pro ochranu zboží ve skříních a zásuvkách. Poskytuje zaměstnancům rychlý přístup ke zboží a tak zlepšuje zákaznický servis a prodej.

 

Obchodní řešení

Jakékoliv zařízení, jakákoliv platba, kdekoliv !

Flexibilní hardware, který zvyšuje prodej snížením bariér při nákupu. Mobilní platební systém vám dává naprostou svobodu při výběru kteréhokoliv platebního zařízení, kapesního počítače, tabletu nebo operačního systému.

Obchodní řešení umožňuje obchodníkům nezávislost na výrobci kas, či na Firmwaru. Díky výměně standardní kasy za tablet šetří velké peníze na energiích.

 

 

 

 

 

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz