pinpoint the increase of ultra-thin engine items might be who sells the best alexander mcqueen 59147 fashion shoes activity standards.https://replicawomenswatch.com/ usa perseveres in its aim for superior quality standards.
Domů
Security_1

Ochrana zboží v prodejnách

Víme, že vaše zboží v prodejnách je pod neustálým pokušením nenechavých rukou zlodějů. A jelikož jsou stále vynálezavější a chytřejší, je nutné být o krok před nimi. 

Nabízíme vám široký sortiment bezpečnostních samolepících etiket a plastové ochranné prvky pro RF i AM detekční antény. Umíme ochránit i vaše nákupní vozíky či jakékoliv vybavení obchodů. Speciální kategorií je pak zabezpečení elektroniky, luxusního zboží nebo lahví. I tuto kategorii umíme chránit těmi nejmodernějšími technologiemi a navíc vám pomoct i s různými možnostmi vystavení takových produktů.

chci se o těchto technologiíích pro retail dozvědět více

133
TAilor-made-RF-Round

LEPÍCÍ ETIKETY

Lepicí etikety (RF, AM nebo EM) slouží k zabezpečení a ochraně zboží před odcizením. Pokud není etiketa deaktivována u pokladny, vyvolá při průchodu mezi detekčními anténami poplach.

83%20(1)

OCHRANA LAHVÍ

Patentovaný systém BottleLox se používá velmi jednoduše a rychle. Velkou výhodou BottleLox je, že pasuje na všechny láhve alkoholu (víno, sekty, likéry i tvrdý alkohol).

OCHRANA NÁKUPNÍCH VOZÍKŮ

Nabízíme vám bezpečnostní technologii od poskytovatele Gatekeeper Systems®. Ta pomáhá minimalizovat ztráty  vozíků a snižovat tak náklady na pořízení nových.

88

OCHRANNÉ OBALY

Nabízíme různé formáty i velikosti obalů. Vhodné jsou pro kosmetiku, elektroniku, multimediální produkty, nářadí, brýle, sportovní vybavení i luxusní zboží.

OneKEY_Locking-Hook_Phone-Case_Zoom_Woman
OneKEY_Locking-Hooks_Headphones_Client-2

INVUE VYSTAVENÍ A OCHRANA

InVue kombinuje účinné zabezpečení a kontaktní způsob prezentace produktů. Zákazníci získají přímý kontakt se zbožím a prodejce účinnou ochranu proti odcizení. 

OneKEY_W2000_Apple_Zoom_Man

INVUE ONEKEY SYSTÉM

Exkluzivní řešení pomocí jednoho klíče, které poskytuje zabezpečení, merchandising a analytiku, které potřebujete ke zvýšení prodeje, snížení krádeží a zvýšení zisku.

Kategorie článků neexistuje.
140
98

Jsme tu pro vás, abychom pro vás vymysleli ten nejlepší způsob zabezpečení

81
https://www.high-endrolex.com/33