+ 420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Připojte se k nám  insta

OCHRANNÉ OBALY CENTURY

Různé formáty jsou schopné zabezpečit zboží různých velikostí. Ochranné bezpečnostní obaly prokazatelně snižují krádeže zboží.

Century

Century – snadno ovladatelný nejbezpečnější zabezpečovací systém na trhu

Century poskytuje bezpečnostní řešení již od roku 1985. Dnes již ve více jak 60 zemích světa. Bezpečnostní řešení pomáhají snížit riziko krádeže, ale také dávají obchodníkům možnost vystavit své zboží v otevřeném displeji a zvýšit tak prodej.

Ochrana proti krádeži s unikátními vlastnostmi

Originální bezpečnostní systém s patentovaným DLS a uzamykacím systémem FORTKNOX™ je považován za vůbec nejbezpečnější systém dostupný na trhu.

Zabezpečte své produkty i v otevřeném displeji a zvyšte jejich prodej!

Bezpečnostní řešení Century již mnoho let pomáhá prodejcům zvýšit prodej často kradeného zboží tím, že umožní jeho vystavení na otevřeném displeji. Výsledek ukázal, že krádeže těchto produktů klesly na minimum (zpravidla 2–4 za měsíc/životnost výrobku 3–5 let).

Ochranné obaly pro elektroniku

Spotřební elektronika jakou jsou mobilní telefony, kamery, herní konzole, počítače a podobné produkty, budou vždy vyhledávaným cílem zlodějů. Zboží schováváte za pultem nebo ve vitríně. Přitom Century nabízí širokou škálu ochranných obalů s cílem uspokojit i náročné potřeby pro ochranu spotřební elektroniky. Ochranné obaly umožňují zboží vystavit bezpečně.

Ochranné obaly s aktivním alarmem spolu s © EASECURE s patentovaným tahacím alarmem prokazatelně snižují riziko krádeže zboží z otevřeného displeje.

Ochranné obaly pro elektroniku

Ochranné obaly pro multimédia

Ochranné obaly pro multimediální produkty

Firma Century zkonstruovala vůbec první ochranný obal pro CD na světě. Dnes pokračují ve vývoji a inovacích ochranných a bezpečnostních řešení a díky tomu můžete své multimediální produkty vystavovat bezpečně.

Video, hudba, hry a softwary jsou považovány za jedno z nejvíce kradeného zboží. Century nabízí bezpečnostní řešení na míru pro většinu běžných multimediálních produktů na trhu. Ochranné obaly nabízíme v široké škále velikostí.

Ochranné obaly pro kosmetiku

Kosmetika je odvětví závislé na vysoké viditelnosti. Produkty musejí být zákazníkovi takříkajíc na blízku. U tohoto typu zboží je vyžadován hospodárný způsob ochrany, tak aby nebyla odpoutána pozornost od prodeje a expozice produktů.

Ochranné obaly pro kosmetiku jsou založeny na úspěšném patentovaném systému FORTKNOX. Úspěšně chrání produkty jako make-upy, rtěnky, oční linky, krémy, parfémy, oleje, farmaceutické výrobky a mnoho dalších.

Ochranné obaly pro kosmetiku

Ochranné obaly pro nářadí

Ochranné obaly pro nářadí

Tento sektor je jedním z hlavních odvětví, kde je třeba na jednu stranu zboží vystavit tzv. na dosah zákazníkům a na druhou stranu je to odvětví, kde vznikají kvůli krádežím veliké škody. Zvlášť u kvalitního značkového nářadí a stavebního vybavení, které není snadné chránit.

Bezpečnostní řešení v podobě ochranných obalů Century FortKnox ™ a systémy EASECURE © a EASEWI RE ™ prokazatelně snižuje krádeže na minimum.

Ochrana slunečních a dioptrických brýlí

Prodej značkových slunečních brýlí a dalších doplňků stoupá spolu s moderním trendem. Century nabízí řešení pro ochranu brýlí, které nebrání potenciálnímu zákazníkovi si brýle prohlédnout zblízka, či si je vyzkoušet. Mějte vystavené zboží chráněné a přitom k dispozici pro zákazníky. Prokázané zvýšení prodeje a snížení odcizení zboží.

Ochranné obaly pro brýle

Ochrana lahví

Ochrana lahví

Značková vína a jiný alkohol se řadí mezi vysoce kradené zboží. Century řešení umožňuje rychlou a snadnou manipulaci s produktem a zároveň chrání lahve před odcizením. Toto univerzální řešení umožňuje zabezpečit lahve od vína, šampaňského a dalšího alkoholu. Zároveň nijak nenarušuje design lahve a nezasahuje do etikety. Test ukázal, že je toto řešení vhodné pro více jak 80 % lahví na trhu.

Ochrana sportovního vybavení

Přístupné, ale chráněné. Sportovní bundy, sportovní tašky, boty a jiné sportovní vybavení je velmi drahé zboží, které často láká zloděje. Systém EASEWIRE je pro tyto produkty ideální.

Ochrana sportovního vybavení

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz