+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

PEVNÉ PRVKY S MECHANICKÝM ZÁMKEM

Contept Tag kombinuje jedinečný zamykací mechanismus s patentovaným uvolňovačem, který byl navržen tak, aby maloobchodníkům pomohl získat zpět kontrolu.

Maloobchodníci jsou již dlouho frustrováni zloději, kteří používají internet k nákupu tisíců uvolňovačů zabezpečovacích prvků, za cílem páchání zločinu.

Concept Tag kombinuje jedinečný zamykací mechanismus s patentovaným uvolňovačem, který byl navržen tak, aby maloobchodníkům pomohl získat zpět kontrolu.

Praxí ověřené snížení ztrát minimálně o 70%.

Elektronicky napájen a záměrně vyroben tak, aby nebyl přenosný. S „Concept Uvolňovačem“ již zloději nedostanou šanci odebrat a okopírovat tuto technologii. Každá uvolňovací jednotka je označená sériovým číslem, které umožňuje jejich sledování a dohledání, aby bylo zajištěno, že vždy přesně víme kde se nachází.

Concept Tag
má revoluční zamykací mechanismus, který se odděluje zcela novým způsobem. Pokoušet se silou uvolnit Concept Tag by vyžadovalo více než 50 kg tlaku. Vyvinout takový tlak pomocí nářadí, jako je například šroubovák, by vedlo k poškození oděvu nebo potenciálnímu zranění zloděje.

AM Prvky

Průměr: 50mm
Výška:   21mm
Váha: 24 g (s inkoustem)
Váha: 23 g (bez inkoustu)
Frekvence: 58 Khz
Ampulky s inkoustem: 2
V balení:  500

RF Prvky

Průměr: 50mm
Výška:   21mm
Váha: 21 g (s inkoustem)
Váha: 20 g (bez inkoustu)
Frekvence: 8.2 Mhz
Ampulky s inkoustem: 3
V balení:  500

Konstrukce "Concept Uvolňovače"

Uvolňovač používá pouze ty nejlepší ABS s většinou zinkovými částmi, které jsou pečlivě ošetřovány a pochromovány. Je poháněn špičkovým Bosch motorem, který je široce používán ve zdravotnictví, základní deskou a pár šroubky a vruty.

Specifikace

Délka: 160mm
Šířka:   110mm
Hloubka: 6.2mm
Výška: 185mm
Váha: 1.775g

 

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz