+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY PRO ELEKTRONIKU

Ochrana menšího i většího elektronického zboží. Nechte zákazníky si vše vyzkoušet beze strachu, že co schvátí, už nenavrátí.

Elektronika

Účinné bezpečnostní řešení

Prodejci spotřební elektroniky jsou obzvláště zranitelným cílem zlodějů. Kradené zboží je často vysoké hodnoty a způsobuje tak prodejcům velké škody. Bezpečnostní řešení v prodejnách s tímto rizikovým zbožím by mělo být standardem. Pomůžeme vám zvolit optimální bezpečnostní řešení na míru vašim potřebám. Díky letitým zkušenostem a širokému spektru bezpečnostních systémů vám můžeme pomoci účinně předcházet nejen krádežím, ale také vandalismu a vloupání.

Možnosti zabezpečení

Účinné jsou EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény dokážou detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a RF etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí samolepících RF štítků, ochranných boxů a pevných RF kódů je možné chránit každý prodejní kus zvlášť.

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém, který navíc pomáhá odhalit krádeže i ze strany zaměstnanců nebo později pachatele dopadnout. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru.

Osvědčeným se také ukázalo využití bezpečnostní mlhy, která v několika vteřinách zaplní malý i velký prostor. V husté mlze není nic vidět a pachatel ztrácí orientaci, panikaří. Hlavní výhody spočívají v tom, že účinek bezpečností mlhy je okamžitý.

Zabezpečení vhodné pro prodejny s elektronikou a nářadím

  • EAS systémy (EC30, EC45, PG27, PG39...)
  • Ochranné boxy
  • Samolepící RF etikety (v různých provedeních a velikostech)
  • Záznamové systémy a kamerová technika
  • Bezpečnostní mlha

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz