+ 420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Připojte se k nám  insta

SOFTWAROVÉ ZABEZPEČENÍ INVUE

 

Zůstaňte připojeni k tomu, co se děje ve vašich obchodech díky Invue Software Solutions.

Access Manager

Zvyšte prodej poskytnutím klíče každému spolupracovníkovi. Díky Acces Manageru budete mít k dispozici veškerá data o tom, kdo, co, kdy a kde udělal.

Access Manager Software poskytuje přehled o interakcích spolupracovníků s uzamčeným, zobrazeným a prodejním zbožím chráněným OneKEY. Cloudový systém zaznamenává interakce OneKEY, což usnadňuje zobrazení aktivity jednotlivých spolupracovníků kdykoli a odkudkoli. Prostřednictvím oprávnění a statistik využití v reálném čase poskytuje Access Manager maloobchodníkům jistotu, že mohou bez starostí dát každému spolupracovníkovi přísup ke klíči a poskytnout zákazníkům bezproblémové nakupování.

In-Store Analytics

Software, který poskytuje přehled o činnosti v obchodě včetně interakce zákazníků se zařízeními a souladu s planogramy.

InVue Insight

InVue Insight je podnikové maloobchodní analytické řešení, které pomáhá zajistit viditelnost aktivity vašich chytrých telefonů a tabletů na displeji v obchodě. Díky inteligentnímu síťovému zařízení POD můžete sledovat shodu s planogramy, interakci se zákazníky a stav zabezpečení - vše prostřednictvím cloudového portálu.

 

Digital Signage

Z vašeho displeje rovnou do jejich zařízení.

MicroSigns, cloudový software InVue, poskytuje plně interaktivní zprávy prostřednictvím elegantního digitálního displeje MicroPlayer. MicroSigns povzbuzuje nakupující, aby se zapojili a bezpečně si přidali váš obsah přímo do svých osobních zařízení - přenesli displej mimo fyzický obchod a vytvořili si tak bezkontaktní zážitek.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz