+ 420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Připojte se k nám  insta

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY PRO TEXTIL A OBUV

Potřebujete účinnou ochranu textilního zboží a obuvi? Bohužel jsou obchody s textilem a obuví velmi častým terčem zlodějů a vandalů. Je tedy potřeba mít svou prodejnu řádně zabezpečenou.

Boty_a_textil

Zabraňte krádeži zboží efektivně

Prodejna s oděvy a obuví skýtá veliké riziko krádeží. Věci nejsou nijak zvlášť těžké ani velké a tak zloděj nevynaloží příliš námahy při jejich odcizování. Zejména pak u drahých a kvalitních značek vznikají veliké škody, které se ovšem projeví až při inventuře. Krádeže v obchodech s tímto typem zboží bohužel nejsou výsadou jen „zlodějů návštěvníků“. Pomůžeme vám najít ideální bezpečnostní řešení ušité na míru pro váš obchod.

Detekční antény AM a RF antény

Detekční antény dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí. 

Více zde Poptat

Lepící etikety

Lepicí etikety ať už RF (radiofrekvenční), AM (akustomagnetické) nebo EM (elektromagnetické) slouží k zabezpečení a ochraně zboží před odcizením. Pokud není etiketa deaktivována deaktivačním systémem u pokladny, vyvolá při průchodu mezi detekčními anténami poplach. Lepicí etikety se umisťují přímo na zboží.

Více zde Poptat

Pevné etikety

Pevné etikety slouží k zabezpečení a ochraně zboží před odcizením stejně jako lepící etikety. Pevné etikety se také upevňují přímo na zboží ať už viditelně nebo ne. Pokud není etiketa odstraněna pomocí uvolňovače, spustí se při průchodu skrz detekční antény poplach. Pevné etikety je možné používat opakovaně.

Více zde Poptat

Kamerový systém 

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém, který navíc pomáhá odhalit krádeže i ze strany zaměstnanců. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru.

Více zde Poptat

 InVue

Zlepšete svůj zákaznický servis! InVue Business solutions se přizpůsobí potřebám a pohodlí zákazníků. Díky naprosté mobilitě zařízení nebudou zákazníci čekat na zaplacení déle než 10 minut. Jeho použití je velmi snadné, navíc vás potěší jeho spolehlivost, design a odolná konstrukce. Další výhodou je integrované nabíjení na všechny připojené zařízení. Jakákoliv platba, jakékoliv zařízení, kdekoliv! Využít můžete i naše InVue MicroSigns, díky kterým poskytnete  zákazníkům informace o produktech či novinkách.

Více zde Poptat

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz