+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY PRO TEXTIL A OBUV

Účinná ochrana proti krádežím textilního zboží a obuvi, aniž byste ho museli dávat pod zámek.

Boty_a_textil

Zabraňte krádeži zboží efektivně

Prodejna s oděvy a obuví skýtá veliké riziko krádeží. Věci nejsou nijak zvlášť těžké ani velké a tak zloděj nevynaloží příliš námahy při jejich odcizování. Zejména pak u drahých a kvalitních značek vznikají veliké škody, které se ovšem projeví až při inventuře. Krádeže v obchodech s tímto typem zboží bohužel nejsou výsadou jen „zlodějů návštěvníků“. Pomůžeme vám najít ideální bezpečnostní řešení ušité na míru pro váš obchod.

Zabezpečení maloobchodních prodejen

Účinné jsou EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a RF etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí samolepících RF štítků, je možné chránit každý prodejní kus zvlášť.

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém, který navíc pomáhá odhalit krádeže i ze strany zaměstnanců. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru.

Pomáhá při:

  • ochraně před krádeží ze strany zákazníka;
  • ochraně před krádeží ze strany zaměstnance;
  • vloupání a vandalismu.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz