+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY  
PRO POTRAVINY

Zabezpečení proti krádežím v samoobsluhách i ve velkých obchodních řetězcích a supermarketech. Naše řešení zastaví pachatele za méně než 5 sekund!

Potraviny

Účinné bezpečnostní řešení

Nejvíce ohroženým zbožím je alkohol, cigarety, kosmetika a parfémy. Ale zloději se neštítí sáhnout ani po potravinách nebo drogerii. Pokud ho čistě náhodou nechytíte při činu, tak škody spočítáte až s inventurou.

Obrňte se proti zlodějům a vandalům. Pomůžeme vám vybrat správné bezpečnostní řešení. To zpravidla bývá kombinací několika technologií.

V samoobsluhách a menších provozovnách se osvědčil důmyslně instalovaný kamerový systém. Doplnit lze bezpečnostní mlhou.

Supermarkety a velké řetězce potřebují už výrazně promyšlenější zabezpečení. AM, RF etikety a brány upozorní na kradené zboží. S funkcí počítání zákazníků navíc máte přehled o tom, kolik návštěvníků vám denně projde pod rukama.

Možnosti zabezpečení

Účinné jsou EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí samolepících RF štítků či zabezpečení lahví je možné chránit každý prodejní kus zvlášť. Ochrana lahví zabraňue otevření lahve a jejímu odcizení.

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém, který navíc pomáhá odhalit krádeže i ze strany zaměstnanců. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru. Kamerový systém pomáhá také pachatele konečně dopadnout.

Osvědčeným se také ukázalo využití bezpečnostní mlhy, která v několika vteřinách zaplní malý i velký prostor. V husté mlze není nic vidět a pachatel ztrácí orientaci, panikaří. Hlavní výhody spočívají v tom, že účínek bezpečností mlhy je okamžitý.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz