+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

OCHRANNÉ OBALY PATACO

Díky široké nabídce velikostí a formátů dokážou optimálně zabezpečit zboží různých rozměrů. Díky tomu je možné vystavit zboží v otevřených displejích, minimalizovat krádeže a zvýšit obrat.

Pataco

Ochranné obaly Pataco – efektivní ochrana zboží

Použití bezpečnostních schránek Pataco zajišťuje vyšší ochranu zboží vystaveného v otevřených displejích. Následkem je minimalizace množství krádeží zboží a zvýšení obratů. Ke zvýšení prodeje dochází nejen díky minimalizaci krádeží, ale především díky možnosti vystavit zboží na otevřený displej, tak aby bylo zákazníkům „na dosah“. Díky mnoha velikostem a typům ochranných obalů a schránek Pataco je možné vystavit téměř cokoli a vytvořit tak optimální otevřenou prezentaci pro zákazníky.

Každý zákazník chce dostat nový nedotčený produkt. Ochranné obaly toto zaručují. Výrobek zůstává ve 100% původním stavu.

Optimální prezentace zboží

Vložit zboží na otevřený displej není vše. Velmi záleží také na způsobu, kterým se zboží vystaví. Čistě vystavené a spořádané zboží zavěšené na displeji působí velmi přirozeně a bezpečnostní funkce obalů je sotva viditelná. Optimální ochranný obal odpovídá velikosti chráněného zboží. Proto Pataco nabízí více jak 40 různých velikostí obalů, které poskytují zabezpečení pro výrobky různých rozměrů.

Veškeré ochranné obaly Pataco lze zavěsit pomocí Eurotab jak vodorovně, tak svisle. Stejně tak může být box umístěn v prodejním regálu. Pro zavěšení se používají malé průhledné závěsné štítky. Díky těmto třem možnostem umístění, lze produkty vystavit flexibilně podle aktuální potřeby.

Povrch obalů je upraven tak, aby bylo možné obaly skládat na sebe bez rizika sklouznutí. Obaly jsou díky tomu také méně náchylné k poškrábání. Ochranné obaly Pataco jsou vyráběny jen z kvalitního transparentního polykarbonátu. Levné a nekvalitní materiály mohou vlivem umělého osvětlení zežloutnout, čímž se ztrácí jejich kvalita i vizuální dojem. Kvalitní materiály používané pro ochranné obaly Pataco zaručují:

  • ochranu proti poškrábání,
  • vyšší životnost,
  • odolnost proti UV záření.

Zvýšení bezpečnosti

Mechanický systém používaný u ochranných obalů Pataco nabízí mnohem větší zabezpečení než magnetický systém, který dnes lze za pomoci různých metod již velmi snadno překonat. Díky speciálním prvkům je téměř nemožné otevřít ochranný obal. Manipulace s boxem se pro vandaly a zloděje stává minimálně velmi obtížnou a časově nákladnou záležitostí. Ztráta takto zajištěného zboží se s tímto zabezpečením může stát minulostí.

Pataco

Box nebo rám?

Uzavřené bezpečnostní boxy jsou jistě vhodnější z bezpečnostních důvodů, protože nedovolují zlodějům žádný kontakt se zbožím. Nemůže tak dojít k manipulaci s alarmem nebo lepicí etiketou. Rámy jsou na druhou stranu ekonomičtější. Používají se často tam, kde musejí být sníženy náklady nebo kde není etiketa uvnitř ochranného obalu.

EAS systémy a poplašné etikety

Každý způsob ochrany zboží by měl být vhodný i pro systémy EAS (elektronická ochrana zboží). Ať už se rozhodnete pro RF (radio frequency), EM (elektromagnetická ochrana) nebo AM (akusticko-magnetická ochrana), pomůžeme vám vybrat optimální bezpečnostní řešení.

PDF ke stažení

Ochranný obal počítání na DVD
Manuál RF – montážní návod

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz