+ 420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

Připojte se k nám  insta

OCHRANA NÁKUPNÍCH VOZÍKŮ
GATEKEEPER SYSTEMS

Gatekeeper Systems® je předním poskytovatelem inteligentních bezpečnostních technologií pro nákupní vozíky. Pomáhá minimalizovat ztráty nákupních vozíků, snižovat náklady na pořízení nových či na pracovní sílu.

Ochrana_voziku

Chrání váš majetek, snižuje náklady

Gatekeeper využívá rádiové frekvence (RF) a blokovací technologii. Prostor, ve kterém se může vozík pohybovat je ohraničen. Ve chvíli, kdy se vozík k této hranici přiblíží, se aktivuje blokovací systém a kola se uzamknou. Pohyblivost košíku je snížena na minimum a tím se stává i jeho odcizení složité. Oblast, kterou nesmí vozík překročit je viditelně označena, takže se nemůže stát, že by někdo s vozíkem odjel omylem. Takto ohraničit je možné výstupy z prodejny nebo celé parkoviště.

Krádeže v obchodech jsou ve světě nejčastěji páchaným zločinem. Vozíky jsou zloději často využívány k odcizení velkého množství zboží a takto jim zabráníte, aby s ním jednoduše odjeli.

Tento systém je možné kombinovat s Merya RTLS.

Gatekeeper - ochrana nákupních vozíků Gatekeeper - ochrana nákupních vozíků Gatekeeper - ochrana nákupních vozíků

Doplňky k systému Gatekeeper

CartManager XD a CartManager XD+

Způsob jak sbírat své vozíky bezpečně, snadno a účinně. Naši zákazníci uvádějí, že čas vynaložený na zpětný sběr vozíků se snížil v průměru na polovinu, což zaměstnancům umožňuje věnovat se jiné pracovní činnosti nebo návštěvníkům prodejny.

GS2 WHEEL

Chrání vaše nákupní vozíky. Jednoduše předchází tomu, aby nákupní vozík opustil perimetr nebo překročil určenou hranici. Venku či vevnitř, kdekoli je třeba, Gatekeeper systém pomáhá zabránit ztrátám vozíků a tím šetří Vaše peníze.

  • Snadná výměna jednotlivých částí.
  • Bezdrátové řešení.
  • Více než 475 obchodů již Gatekeeper využívá.
  • Možnost blokace kol při krádeži.

Purchek

Purchek systém výrazně snižuje počet krádeží, které byly spáchány pomocí nákupních vozíku tím, že znemožňuje odjet zlodějům s plným vozíkem neplaceného zboží. Purchek je řešení založené na blokaci kol.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz