+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

ARMORACTIVE

Využijte pro svůj business tablety. Jakožto běžně rozšířená věc, není pro zákazníky problém se v nich pohybovat, zatímco vy můžete používat x dostupných aplikací.

Armoractive

Jednoduché na údržbu. Příjemné pro vaše zákazníky, kterým zjednoduší objednávání či přístup k informacím.

ArmorActive spadá pod křídla mezinárodní společnosti MTI. Specializuje se na víceúčelová řešení pro Apple, Microsoft a Samsung.

Kdo ArmorActive využívá?

Restaurace

Ukažte zákazníkům dnešní menu a jak vypadá nabídka šéfkuchaře. Nechte je si objednat nebo je nalákejte na víkendové speciality.

ArmorActiv nabízí v odvětví gastronomie nepřeberné možnosti. Zákazníci si z něj mohou objednat přímo u stolu a při čekání je zabaví. Vám zas pomůže při řízení restaurace, usazování lidí a vyřizování objednávek.

ArmorActive

Maloobchodníci v prodejnách

Představte si, že přijdete do obchodu a veškeré informace o botách, které jste si právě vybrali, můžete v mžiku vyhledat. Velikosti, specifikaci, cenu nebo třeba jiné varianty, podobné produkty či zboží, které by se k tomuto prostě jen hodilo.

Jako prodejce chcete zákazníka co možná nejvíce zapojit. To je také hlavním cílem ArmorActiv. Díky němu si zákazníci mohou snadno vyhledat zboží v online katalogu, přihlásit se k odběru newsletterů, zaregistrovat se jako stálý zákazník.

Velké firmy a korporace

Nevíte jestli je zasedací místnost volná? Podíváte se na tablet. Snadno tak můžete komunikovat se svými zaměstnanci a udělat pořádek nejen v rozvrhu zasedačky.

Školství

Přináší jednodušší způsob komunikace a vyřizování požadavků studentů. Vhodné pro oznámení různého druhu, zobrazení mapy kampusu, školy nebo celého areálu. Studenti si mohou skrz ArmorActive rezervovat učebnu, lokalizovat předměty (např. pro vyhledávání knih a materiálů v knihovně), zjistit rozvrh a další.

Zdravotnictví

Papírové záznamy už začínají být zastaralé. ArmorActive uchovává zdravotní záznamy pacientů pěkně přehledně a elektronicky.

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme.

E-mail*
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Smazat dotaz