+420 222 197 804
info@novatec-eas.cz

CCTV – KAMEROVÉ SYSTÉMY

Jsou vhodné zabezpečení pro různě velké interiérové i exteriérové prostory. Při spáchání zločinu, pomáhají dopadnout pachatele a zamezit dalším podobným praktikám.

Kamerove_systemy

Kamerové systémy mohou mít různé zpracování obrazu (zaznamové, bez záznamu), různá zobrazovací zařízení, různé velikosti a další atributy, aby kamerové zabezpečení bylo vždy podle vašich potřeb.

Zabezpečení a ochrana kamerovým systémem

Při zabezpečení ať už prodejny, průmyslového objektu nebo rodinného domu pomáhá kamerový systém objekt chránit před vloupáním, krádežemi, vandalismem a často také odhalit a chytit pachatele. CCTV kamerový systém umožňuje sledování prostoru, přičemž je možné definovat jakým způsobem bude sledování prováděno. Volitelné je například rozlišení, detektor pohybu apod.

CCTV kamerový systém se záznamem

CCTV kamerový systém se záznamem má tu výhodu, že se k nahranému záznamu můžete vrátit. Záznam z videokamer může být nahráván na pevný disk nebo do PC. Obě tyto možnosti mají svá specifika. Kamerové systémy se záznamem jsou vhodné pro rodinné domy i velké firmy, jelikož lze zapojit najednou více kamer. Záznamy si lze zpětně prohlížet a to zpravidla do určitého data. Snadná a intuitivní obsluha, samostatné nastavení každé kamery a vzdálený dohled je samozřejmostí u každého instalovaného kamerového systému.

Pomůžeme vám vybrat a nainstalovat optimální kamerový systém vždy pro konkrétní prostor. CCTV kamerovým systémem dokážeme efektivně vybavit malý i velký prostor například rozlehlých skladišť. Díky našim dlouholetým zkušenostem získáte opravdu komplexní bezpečnostní systém přesně podle vašich individuálních požadavků.

Možnosti kamerových systémů:

  • Přenos přes ISDN / DSL / TCP / IP.
  • Diskrétní video dohled.
  • Kompletní systémy pro venkovní prostory.
  • IP kamery.
  • Dlouhodobý záznam obrazu.
  • Samostatné nastavení každé z kamer.
  • Detekce pohybu.
Kamerové systémy

Potřebujete poradit? Volejte +420 222 197 804

Nebo Vás kontaktujeme my

Dejte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme nebo napíšeme. Pojďme si říct, jak zabránit tomu, aby další inventura nebyla noční můrou.

Svěřte nám své telefonní číslo nebo e-mail. Je to na vás.

E-mail*
Telefon
Smazat dotaz